(098) 410 98 62
(067) 522 10 28

Про нас

Компанія «МІКС-Меблі» рада вітати Вас на своєму сайті. З 2003 року ми є виробником, великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик, а з 2019 року ми також стали імпортером. На сьогоднішній момент ми усвідомлено орієнтуємось на меблі вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складові – імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника більш привабливими цінами та високим рівнем якості!

 

Працюючи безпосередньо з виробництвом, виключаючи додаткові ланки продажів, вводячи систему велико-оптових замовлень, компанія «МІКС Меблі» пропонує меблі найбільш відповідну категоріям ціна-якість, попит-пропозиція на умовах підприємств виробників меблів. Перевага нашої організації полягає в тому, що ми пропонуємо на цих умовах меблі багатьох підприємств виробників, це дозволяє оптимізувати закупівлю меблів оптом та купувати товар в одному місці знижуючи матеріальні витрати та скорочуючи час.

 

Наш головний асортимент сьогодні - сучасна, практична і широко затребувана столова група, що продається. На Ваш вибір столи та стільці з якісних матеріалів – натуральне дерево, шпон, МДФ, міцне гартоване скло. Численні варіанти трансформації обідніх столів дозволяють збільшити сферу застосування обідньої групи – від індивідуального до колективного використання. Різноманітні варіанти кольорового виконання прикрасять будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр.

 

Особливу увагу наша компанія приділяє кадровій політиці. Висококваліфікований менеджер – особа торгової марки – завжди грамотно та компетентно проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять, допоможе зробити правильний вибір серед різноманіття пропонованої лінійки продукції. Усі питання, пов'язані з труднощами вибору, ми із задоволенням візьмемо на себе.

 

Особливість співпраці з компанією «МІКС-Меблі», як постачальником, не тільки в широкому асортименті, а й у гнучкому підході до потреб наших клієнтів – різноманітність умов роботи з максимально гнучкою системою цін зробить наше співробітництво з оптових постачань меблів взаємовигідним та довгостроковим. Дане поєднання не залишить Вас байдужим до нашої продукції та залишить приємні враження від роботи з нашою компанією.