(098) 410 98 62
(067) 522 10 28

Співпраця

Компанія «МІКС Меблі» - виробник, імпортер, а також великий дистриб'ютор меблів багатьох українських фабрик. Наша компанія постійно відстежує останні інновації, розробляючи і впроваджуючи цікаві дизайнерські рішення, роблячи меблі вишуканими, зручними і приємними для щоденного використання. Працюючи з нами, у Вас з'являться чудові перспективи та відкриються нові межі для Вашого бізнесу! Ми не просто пропонуємо меблі на вибір, ми продаємо якісний та цікавий для покупця товар, допомагаємо в оформленні салону, надаємо професійну консультацію*.

Розпочавши співпрацю з компанією «МІКС Меблі», Ви отримуєте:

  • модельний ряд, що продається і оновлюється - меблі, які відповідають стандартам якості та відповідають запитам вітчизняного споживача;
  • гнучку цінову політику - Ви самі зможете визначити собі суму власного заробітку!
  • безкоштовну доставку товару по всій території України - більше не потрібно нести додаткові витрати на оплату транспорту;
  • наявність постійної складської програми – мінімізація дефіциту товару;
  • регіонального менеджера, який обслуговує Вас – професіонал завжди надасть необхідну інформацію;
  • оперативну роботу з рекламаціями – можливість уцінки, обміну товару, а також компенсація за послуги реставратора;
  • індивідуальний підхід до Вас та Ваших потреб - ми справді будуємо довгі та надійні партнерські відносини!

Ми завжди готові співпрацювати з Вами. Ми цінуємо Вашу майстерність та професіоналізм. Партнерські відносини з нашою Компанією дозволять Вам активно розвиватися та отримувати не тільки прибуток від бізнесу, а й задоволення при роботі з нами.

* Характеристики та технічні дані виробів можуть бути змінені без попереднього повідомлення, не погіршуючи при цьому споживчі властивості товару. Кольори, які Ви бачите на веб-сайті та в каталозі не є еталонними і залежать від налаштувань монітора, тому можуть відрізнятися від реального кольору продукції.